Produkty w koszyku (0)
  • Twój koszyk jest pusty
Przedstawiciel Medyczny

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

 Regionalny Przedstawiciel Medyczny

W regionach:

Warszawa / Mazowsze

Poznań / Wielkopolska

Wrocław / Dolny Śląsk

Gdańsk / Trójmiasto

Katowice / Śląsk

Bydgoszcz / Toruń

Łódź

Oferujemy:

·         pracę w prężnie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         możliwość uzyskania stałego wynagrodzenia i umowy o pracę,

·         bardzo atrakcyjny system motywacyjny,

·         profesjonalne szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

·         możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

·         jasno określoną ścieżkę kariery,

·         przyjazne środowisko pracy oparte o wysokie standardy,

·         samochód służbowy, tablet, telefon,

Profil kandydata:

·         umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji,

·         wysoka kultura osobista,

·         bardzo dobra organizacja czasu pracy,

·         orientacja na osiąganie rezultatów i wysoka motywacja do pracy,

·         doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

·         pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami,

·         aktywna sprzedaż suplementów diety,

·         udział w konferencjach i targach branżowych,

·         dbanie o jakość sprzedaży i obsługi zgodnie z wysokimi standardami firmy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem na adres [email protected]. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych, w tym na przetwarzanie tych danych w przyszłości zgodnie z art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z 2002 r. Dz. U. Nr 101 poz.926 z późn. zm.).